Budowa systemu iPdom

powrót

Elementy systemu wideo domofonowego iPdom można podzielić na cztery grupy:

Moduły wykonawcze

To urządzenia których zadaniem jest dystrybucja strumienia głosu i obrazu.Są to: Moduł IP, Konwerter, Switch i zasilacz.

Panele wejściowe

Jako panele wejściowe wykorzystano urządzenie Helios IP, pracujący w oparciu o protokół SIP 2.0.Producentem tego urządzenia jest firma 2n Telekomunikace, producent z długą tradycją w konstrukcji zaawansowanych systemów teleinformatycznych. Urządzenie posiada certyfikat CISCO.

Panele abonenckie

System pozwala zastosować różnorodne panele abonenckie: od najprostszych z małym 2,4” wyświetlaczem, poprzez panele głośnomówiące, do wyspecjalizowanych paneli dotykowych. Możliwe jest również zastosowanie standardowych telefonów i wideotelefonów IP opartych na protokole SIP .

Urządzenia dodatkowe

Do systemu Ipdom można w prosty sposób podłączyć dodtakowe urządzenia pracujące w oparciu o protokół SIP 2.0.Mogą to być telefony VOIP, Kamery IP, lokalne stacje pogodowe pracujące w technologi ip itp

Przykłady instalacji iPdom

W poniższych prezentacjach można się z zapoznać z przykładowymi instalacjami iPdom. Przykłady pokazują najprostsze instalacje 8 i 16 panelowe, sposób rozwiązania zasilania systemu, kończą się na skomplikowanych instalacjach z serwerem iPdom i dostępem do zewnętrznych operatorów VOIP-wych i Internetowych


Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:58  524 01 60 do 68

Kontakt e-mail: ipdom@cti.mikrotel.pl


więcej informacji