Dodatkowe urządzenia do systemu iPdom

powrót

Ideą systemu wideodomofonowego iPdom jest jego przejrzystość oraz otwartość na integrację z innymi systemami tj. telekomunikacyjny, kontroli dostępu, monitoringu.


Jego poszczególne podzespoły powodują, że system jest praktycznie nieograniczony. Projektowanie, instalacja i montaż są proste i intuicyjne, a ewentualne zmiany nie powodują kosztownej przebudowy systemu.

W dowolnym momencie, bez konieczności przebudowy infrastruktury każdy z lokatorów wymieniając panel wideodomofonowy na panel IP lub wideotelefon IP, iPad lub iPod może poszerzyć swoje możliwości wykorzystania systemu iPdom.

Zastosowanie iPdom serwer umożliwia stworzenie miniportalu osiedlowego z którego mogą być przekazywane bezpośrednio na panele abonenckie informacje z życia osiedla.Za jego pośrednictwem może także tam trafiać aktualna informacja o pogodzie z osiedlowej stacji meteo.

Wszystkie te udogodnienia można realizować za pomocą urządzeń proponowanych przez firmę CTI Mikrotel,lub (po spełnieniu paru podstawowych parametrów) także przez innych producentów.

Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:58  524 01 60 do 68

Kontakt e-mail: ipdom@cti.mikrotel.pl


więcej informacji